A40M-FLER3 A25M-FLEL3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU2401004
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Yksikkö | M |
|---|---|
| Sovellus | | Sisäinen uransorvaus | Sisäinen kierteitys | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 25 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 300 mm |
| Toiminnallinen leveys (WF) | 17.7 mm |
| Pienin poraushalkaisija (DMIN) | 34.9 mm |
| Pakkauspaino | 1.08 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU2401004 |
|---|---|
| EAN | 4543885659896 |
| Valmistajan tuotenumero | 2401004 |