Kierrepakka
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kuusiokanta-kierrepakka ilman kierteennousukärkeä, jälkikierteitykseen.
Käyttötiedot
Sylinterisille Whitworth-putkikierteille DIN ISO 228/1.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierrepakka |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Normi | DIN 382 |
| Lastuamissuunta | Oikea |
| Kierretyyppi | G |
| Kylkikulma | 55 astetta |
| Toleranssiluokka | A |
| Korkeus | 16 mm |
| Toleranssiluokka | A |
| Kierrekoko | G3/4 |
| Avaimenväli | 50 mm |
| Lastuamissuunta | Oikea |
| Kierteen ⌀ | 26.44 mm |
| Kierrosta tuumaa kohti | 14 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 142060 |
|---|---|
| EAN | 4045197084682 |