Kierreleuka
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Vankka, esirakoitettu malli.
≥ M3 kaksipuolisella viisteellä. Helpottaa kierteen aloitusta ja poistaa lastut tehokkaasti leikkaussuunnassa.
Viiste yli 2 kierteen. Kärkikohotettu ja nitroitu, lastukulma n. 15°.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierreleuka |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS E |
| Normi | EN 22568 |
| Lastuamissuunta | Oikea |
| Kierretyyppi | M |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Ulkoinen ⌀ | 45 mm |
| Korkeus | 18 mm |
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Kierrekoko | M20 |
| Nousu | 2.5 mm |
| Lastuamissuunta | Oikea |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 140400 |
|---|---|
| EAN | 4045197083586 |