Kierrepakka kuusiokanta
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Ulkokuusiokanta standardoiduille avainväleille.
Ilman kierreporakärkeä.
Leikkausviiste 1 3/4 kierteen yli.
Huomautus
Vaurioituneiden kierteiden jälkileikkuuseen tai työstöön vaikeapääsyisissä paikoissa.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kierrepakka |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | HSS |
| Normi | DIN 382 |
| Lastuamissuunta | Oikea |
| Kierretyyppi | M |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Korkeus | 5 mm |
| Toleranssiluokka | DIN 13 6g |
| Kierrekoko | M4 |
| Avaimenväli | 18 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 140920 |
|---|---|
| EAN | 4045197083852 |