Jyrsinterä 60° HB7720 M30x3,5 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Kierresorvausvaihtoterissä, joissa on korjattu profiili, korjaus perustuu ohjelmoitavaan halkaisijaan. Siksi näitä vaihtoteriä saa käyttää vain ilmoitetuille kierteille.
Pyöröjyrsimen nro 217252 ko’oilla 18L ja 18XL osaprofiiliteriä nro 217281 ko’oilla 1–4 saa käyttää vain nousuun 3,0 asti.
Käyttötiedot
N
500
N
250
N
400
P
250
P
180
P
120
H
60
H
45
H
30
H
35
P
120
P
100
M
120
M
120
S
80
K
180
Tekniset tiedot
| Terien lukumäärä z | 6 |
|---|---|
| Lastuamissuunta | oikea ja vasen |
| Kierretyyppi | M; M-LH; MF; MF-LH |
| Kylkikulma | 60 astetta |
| Tuotetyyppi | Teräpala ympyräjyrsintään |
| Tyyppi | P26 |
| Laatu/tyyppi | HB7720 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Kierteen nousu | 3.5 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 24 mm |
| Syvyys (dj) | 2,023 mm |
| Kierteelle ≥ | vain M30×3,5 / M33×3,5 korjattu profiili |
| Käyttö | Sisäinen |
| Lastu-urien lukumäärä | 6 |
| Täysprofiili | kyllä; kyllä; kyllä |
| Kierreprofiili | Täysprofiili |
| Korjausprofiili | M30 |
| Täysprofiili | kyllä; kyllä; kyllä |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G217285M30X3,5 |
|---|---|
| EAN | 4045197445445 |