Kierrepäiset ympyräjyrsimet, teräs 16/m5
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Todellinen pistosyvyys smax lasketaan näin: (D-d1) / 2.
Rakenne
Erityisen kapea rakenne kierrejyrsintään.
Huomautus
Todellinen ulottuma smax lasketaan näin: (D-d1) / 2.
Tekniset tiedot
| Työkalunvaihto | PowerCard |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Pyöröjyrsimet |
| Käyttö reikätuypin mukaan | Umpireikiin ja läpireikiin |
| Varren malli | kierteellä |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kokonaispituus ltot | 18,5 mm |
| Pienin poraus-⌀ d | 14–22 mm |
| Sisähalkaisija d1 | 9.5 mm |
| Suurin sahaussyvyys smax | 6,5 mm |
| Kiristysruuvisarja | 219818 (8IP; 1,2 Nm) |
| Levymallille | P16 |
| Käyttö reikätuypin mukaan | Umpireikiin ja läpireikiin |
| Käyttö | Sisä- ja ulkopuolelle |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kierresyvyys | 15 mm |
| Varren malli | kierteellä |
| Ulkonemispituus l1 | 15 mm |
| Korjausprofiili | M20 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21725316/M5 |
|---|---|
| EAN | 4062406060060 |