Vaihtoterä jyrsintään St900
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Trigon-teräpalat, joissa 3 spiraalimaista leikkuusärmää. Aksiaalisesti ja radiaalisesti positiivinen leikkuugeometria. Tehokkaaseen ja tarkkaan 90° kulmien työstöön.
Huomautus
Suunta-arvot ae = 0,3...1 × D / ap max = 8,0 mm.
Vähimmäistilausmäärä vastaa yhtä pakkausyksikköä (VPE) tai sen monikertaa.
Käyttötiedot
P
320
P
280
P
260
P
240
P
220
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä jyrsintään |
|---|---|
| Laatu/tyyppi | IC5400 |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| Usp1 | TPKT 1003PDR |
| Usp2 | IC5400 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TPKT 1003PDR |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Leikkuupaksuus e | 3.18 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 11 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | TPKT 1003PDR |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 3 mm |
| Korjauskerroin fz | 1.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Geometria | PDR |
| Sarja | HELI3MILL; HELI3MILL; HELI3MILL |
| Valmistajan merkintä | HM390 TPKT 1003PDR IC5400 |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 8 mm |
| Sarja | HELI3MILL; HELI3MILL; HELI3MILL |
| Syöttö fz | 0.15 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G226503ST900 |
|---|---|
| EAN | 7291075313680 |