Vaihtoterät jyrsintään Inox
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Vakaat jyrsinnän vaihtoterät, tarkkuussintratut positiivisella lastunmurtajalla. Pääleikkuupinta ja vapaapinta tarkkuushiottuja.
Käyttötiedot
M
150
M
120
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoterät jyrsintään |
|---|---|
| Laatu/tyyppi | HB7630 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Usp2 | HB7630 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SDGT 090308; SDGT 090308; SDGT 090308 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,15 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,11 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Leikkuupaksuus e | 3.18 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 15 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SDGT 090308; SDGT 090308; SDGT 090308 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SDGT 090308; SDGT 090308; SDGT 090308 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 4 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 4 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G216409INOX |
|---|---|
| EAN | 4067263110828 |