Vaihtoterä jyrsintään Alu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukevat jyrsinnän vaihtoterät, tarkkuussintratut positiivisella lastunmurtajalla. Tasoterä ja vapaapinta tarkkuushiottuja.
Käyttötiedot
N
250
N
120
N
250
N
250
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä jyrsintään |
|---|---|
| Laatu/tyyppi | HU7815 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Usp2 | HU7815 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SDGT 090308 FN; SDGT 090308 FN; SDGT 090308 FN |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,15 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Leikkuupaksuus e | 3.18 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 15 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SDGT 090308 FN; SDGT 090308 FN; SDGT 090308 FN |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SDGT 090308 FN; SDGT 090308 FN; SDGT 090308 FN |
| Tyyppi | ALU |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 4 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Leikkausmateriaali | VHM |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G216408ALU |
|---|---|
| EAN | 4045197648143 |