Viistejyrsin reiällä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
GARANT-momenttiruuvitaltta TQ nro 211750 koko 1,2 käytetään terän nro 674252 koko 8IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Viistejyrsin |
|---|---|
| Usp1 | reiällä |
| Varren malli | reiällä |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kokonaispituus ltot | 52 mm |
| Ruuvipakkaus vaihtoterille | 219814 (8IP; 1,2 Nm) |
| Sopivat kääntöterät | AP.. 1003 |
| Kääntöteräpalojen lukumäärä | 9 |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 22 mm |
| Kulma γ | 45 astetta |
| Mahdollinen viisteleveys b | 17.8 mm |
| Mahdollinen viisteen leveys h | 19 mm |
| Suurin ⌀ d1 | 56 mm |
| Pienin ⌀ d | 17 mm |
| Mahdollinen viisteleveys l | 27.5 mm |
| Hammassyöttö hmax:ssa | 0.14 mm |
| Tehollinen leikkuusärmien määrä zeff | 3 |
| Leikkuupituus | 19 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 215795 |
|---|---|
| EAN | 4045197383235 |