GARANT Softcut -viistejyrsin MTC reiällä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kestävä pistokiinnitteinen viistejyrsin. Usealta sivulta koteloidut vaihtoteräkiinnitykset terien stabilointiin sekä aksiaalisten ja radiaalisten voimien vastaanottoon.
Käyttötiedot
Suurille viisteleveyksille teräsrakenteissa. Soveltuu erinomaisesti rouhinta- ja puolirouhintakäyttöön.
Huomautus
Portaattomien pintojen muodostamiseen.
GARANT-momenttimeisseli TQ nro 211750 koko 3,8 käytetään terän nro 674252 koko 15IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Viistejyrsin |
|---|---|
| Usp1 | reiällä |
| Varren malli | reiällä |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Työstöstrategia | MTC |
| Hammastusjako | Epäsäännöllinen |
| Kokonaispituus ltot | 50 mm |
| Sopivat kääntöterät | AP.T 1805.. |
| Kääntöteräpalojen lukumäärä | 6 |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 27 mm |
| Kulma γ | 45 astetta |
| Mahdollinen viisteleveys b | 20 mm |
| Mahdollinen viisteen leveys h | 20 mm |
| Suurin ⌀ d1 | 76 mm |
| Pienin ⌀ d | 35 mm |
| Mahdollinen viisteleveys l | 29.5 mm |
| Hammassyöttö hmax:ssa | 0.14 mm |
| Tehollinen leikkuusärmien määrä zeff | 3 |
| Leikkuupituus | 20 mm |
| Sarja | Softcut® |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 215152 |
|---|---|
| EAN | 4045197801005 |