GARANT Softcut HSI -viistejyrsin Weldon-varrella
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Viistetyökalu erittäin suurella kapasiteetilla etu- ja takapinnan työstöön.
Huomautus
Dmax käytettäessä vaihtopalaa r = 0,4 mm.
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 2,2 käytetään terän nro 674252 koko 8IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Viistejyrsin |
|---|---|
| Usp1 | 45° Weldon-varrella |
| Varren malli | Weldon-varsi |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Viistekulma taaksepäin | 45 astetta |
| Asetuskulma κ | 45 astetta |
| Sisäinen jäähdytys | ja |
| Hammastusjako | Epäsäännöllinen |
| Varren halkaisija ds h6 | 20 mm |
| Kokonaispituus ltot | 120 mm |
| Maks. viistehalkaisija dmax | 30,3 mm |
| Sopivat kääntöterät | SO.T 0836.. |
| Halkaisija ⌀ | 20 mm |
| Terien lukumäärä z | 4 |
| Ulkonemispituus l1 | 40 mm |
| Sarja | Softcut® |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 214911 |
|---|---|
| EAN | 4045197853929 |