Viistejyrsimet ECC31005RU-60 ECC31005R-30
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6811084
- Varastotilanne
- 3kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Chamfering endmills |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Monitoimityökalut | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 32 mm |
| Leikkuuhalkaisija (DC) | 34 mm |
| Leikkuuhalkaisija (DC/DCX) | 34 mm |
| Suurin leikkuuhalkaisija (DCX) | 40 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 130.2 mm |
| Pään pituus (LH) | 50.2 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | XCET310404ER |
| Kokonaispituus (OAL) | 130.2 mm |
| Varren pituus (LS) | 80 mm |
| Työkalun leikkuusärmän kulma (KAPR) | 60 astetta |
| Pakkauspaino | 0.915 |
| Tuotetyyppi | Viistejyrsimet |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6811084 |
|---|---|
| EAN | 4543885110847 |
| Valmistajan tuotenumero | 6811084 |