Viistejyrsimet EASD05M006C12.0R01
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6727161
- Varastotilanne
- 5kpl Varastossa
Tuotekuvaus
Pienin viisteytyshalkaisija (DC) mitataan siihen pisteeseen asti, jossa terän kärkisäde päättyy. Tämä siirtää työkalun kokonaispituutta lyhentämällä sitä 0,3 mm.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Chamfering endmills |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Monitoimityökalut | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 12 mm |
| Leikkuuhalkaisija (DC) | 12 mm |
| Leikkuuhalkaisija (DC/DCX) | 12 mm |
| Suurin leikkuuhalkaisija (DCX) | 12 mm |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 100 mm |
| Pään pituus (LH) | 40 mm |
| Master Insert Identification (MIID) | SDMT050204PN-MJ |
| Kokonaispituus (OAL) | 100 mm |
| Varren pituus (LS) | 60 mm |
| Työkalun leikkuusärmän kulma (KAPR) | 45 astetta |
| Pakkauspaino | 0.126 |
| Tuotetyyppi | Viistejyrsimet |
| Terien lukumäärä z | 1 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6727161 |
|---|---|
| EAN | 4543885755437 |
| Valmistajan tuotenumero | 6727161 |