Jyrsinteräpalat ilman profiilia HB7720
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Takaviisteellä, soveltuu tasokoneistukseen.
Käyttötiedot
N
500
N
250
N
400
P
250
P
180
P
120
H
35
H
60
H
45
H
30
P
120
P
100
M
120
M
120
S
80
K
180
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Terälevy pyöröjyrsintään |
|---|---|
| Tyyppi | P16 |
| Laatu/tyyppi | HB7720 |
| Terien lukumäärä z | 6 |
| Halkaisija ⌀ | 16 mm |
| Suurin sahaussyvyys smax | 2.45 mm |
| Jyrsintäleveys a | 4.5 mm |
| Tyyppi | P16 |
| Kulma α | 30 astetta |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 217263 |
|---|---|
| EAN | 4062406729042 |