Katkaisujyrsinterä, kaksihampainen HB7720
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Katkaisujyrsinterä, kaksihampainen HB7720Käyttötiedot
N
500
N
250
N
400
P
250
P
180
P
120
H
35
H
60
H
45
H
30
P
120
P
100
M
120
M
120
S
80
K
180
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Leikkuupala ympyräjyrsintään |
|---|---|
| Tyyppi | P26 |
| Laatu/tyyppi | HB7720 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 37 mm |
| Terien lukumäärä z | 6 |
| Säde r | 0.15 mm |
| Suurin sahaussyvyys smax | 11.5 mm |
| Jyrsintäleveys a | 1.5 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 37 mm |
| Tyyppi | P26 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 217271 |
|---|---|
| EAN | 4062406278199 |