Jyrsinnän vaihtopala Kova
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Ohjearvot käyttöön ae = 0,5 … 1×D / ap max
Käyttötiedot
H
80
H
50
H
110
K
200
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB4715 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| Tuotetyyppi | Jyrsinnän vaihtopala |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | XOMW060310ZZSR |
| Usp2 | HB4715 |
| Syöttö fz per hammas | 0.4 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XOMW060310ZZSR |
| Suositeltu lastuamissyvyys ap max | 0.5 mm |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 1 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 2 mm |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,15 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0.4 mm |
| Kulmasäde | 1 mm |
| Leikkuupaksuus e | 3,18 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 13 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XOMW060310ZZSR |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XOMW060310ZZSR |
| Tyyppi | HART |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 0.5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 0.5 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 2 mm |
| Musta | HB4715 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| Vaihtoterän paksuus s | 3,18 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G212830HART |
|---|---|
| EAN | 4045197942579 |