Vaihtopalat jyrsintään Kova
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Innovatiivinen vaihtoteräkonsepti, jossa kaksipuoliset 3-särmäiset vaihtoteräpalat (2×3 teräsärmää).
Tehokkaat terämateriaalit erityisen hyvään taloudellisuuteen.
Huomautus
Ohjearvot käytölle: ae = 0,5 … 1×D / ap max
Käyttötiedot
H
80
H
50
H
110
K
200
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB4715 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
| Tuotetyyppi | Vaihtopalat jyrsintään |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | XOMU146715ZZER |
| Usp2 | HB4715 |
| Syöttö fz per hammas | 0.9 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XOMU146715ZZER |
| Suositeltu lastuamissyvyys ap max | 0.8 mm |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 3 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 3 mm |
| Pinnoite | AlTiN |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0.9 mm |
| Kulmasäde | 1,5 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 2 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XOMU146715ZZER |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XOMU146715ZZER |
| Tyyppi | HART |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 0.8 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 0.7 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 3 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 6 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G213042HART |
|---|---|
| EAN | 4062406267131 |