Kääntöterät jyrsintään Uni
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Innovatiivinen vaihtoteräkonsepti kaksipuolisilla 3-särmäisillä vaihtoteräpaloilla (2×3 särmää).
Tehokkaat terämateriaalit erittäin hyvään taloudellisuuteen.
Huomautus
Ohjearvot käytölle: ae = 0,5 … 1×D / ap max
Käyttötiedot
P
280
P
260
P
220
P
200
P
180
M
150
M
130
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB415 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| Tuotetyyppi | Kääntöterät jyrsintään |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | XOMU146715ZZER |
| Usp2 | HB415 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XOMU146715ZZER |
| Suositeltu lastuamissyvyys ap max | 1.3 mm |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 3 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 3 mm |
| Pinnoite | AlTiN |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 2 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XOMU146715ZZER |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XOMU146715ZZER |
| Tyyppi | UNI |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 1.3 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 1.2 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 3 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G213050UNI |
|---|---|
| EAN | 4062406267162 |