Jyrsinnän vaihtopalat Ti
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Innovatiivinen vaihtoteräkonsepti, jossa on kaksipuoliset 3-särmäiset vaihtoteräpalat (2×3 särmää).
Tehokkaat terämateriaalit erityisen hyvää taloudellisuutta varten.
Huomautus
Ohjearvot käytölle: ae = 0,5 … 1×D / ap max
Käyttötiedot
M
180
M
160
S
50
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB4430 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| Tuotetyyppi | Jyrsinnän vaihtopalat |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | XDMT090416ZDSR |
| Usp2 | HB4430 |
| Syöttö fz per hammas | 0.6 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDMT090416ZDSR |
| Suositeltu lastuamissyvyys ap max | 0.8 mm |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 1.5 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 2 mm |
| Pinnoite | PVD |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.18 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0.6 mm |
| Kulmasäde | 1,2 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 2 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XOMU094812ZZER |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDMT090416ZDSR |
| Tyyppi | Ti |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 0.8 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 0.6 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G213032TI |
|---|---|
| EAN | 4062406266592 |