Jyrsintään tarkoitetut teräpalat 09
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin paksut vaihtoterät hiotulla wiper-terällä.
Huomautus
Ohjearvot: ae = 0,3×D.
Käyttötiedot
P
340
P
260
P
210
P
180
P
155
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | KCMP30 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Tuotetyyppi | Jyrsintään tarkoitetut teräpalat |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | X.LW...SR-D |
| Usp2 | KCMP30 |
| Syöttö fz per hammas | 0.2 - 3 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDLW090408-SR-D; XDLW090408-SR-D; XDLW090408-SR-D |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0.2 - 3 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Leikkuupaksuus e | 4.76 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 9 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDLW090408-SR-D; XDLW090408-SR-D; XDLW090408-SR-D |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDLW090408-SR-D; XDLW090408-SR-D; XDLW090408-SR-D |
| Vaihtoterän koko | 09 |
| Tyyppi | ST1400 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 1.5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 1.5 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 2.01 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G22192109 |
|---|