X.LT...ER-D721 GH2 06
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Erittäin paksut kääntöterät hiotulla Wiper-särmällä.
Huomautus
Ohjearvot: ae = 0,3×D.
Käyttötiedot
N
600
N
800
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | GH2 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Tuotetyyppi | Jyrsintään tarkoitettu vaihtoterä |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | X.LT...ER-D721 |
| Usp2 | GH2 |
| Syöttö fz per hammas | 0.2 - 1.5 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDLT120508-ER-D721 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.05 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0.2 - 1.5 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Leikkuupaksuus e | 3.18 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XPLT060308-ER-D721 |
| Vaihtoterän koko | 06 |
| Tyyppi | ALU |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 0.9 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 0.9 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 1.37 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G22192006 |
|---|---|
| EAN | 4059782506497 |