X.LT...ER-D411 SP6519 09
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Erittäin paksut kääntöterät hiotulla Wiper-särmällä.
Huomautus
Ohjearvot: ae = 0,3×D.
Käyttötiedot
P
280
P
250
P
185
P
150
P
130
M
210
M
160
S
50
K
220
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | SP6519 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Tuotetyyppi | Jyrsintään tarkoitettu vaihtoterä |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp2 | SP6519 |
| Syöttö fz per hammas | 0.2–2.5 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDLT120512-ER-D411 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,15 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0.2–2.5 mm |
| Kulmasäde | 1,2 mm |
| Leikkuupaksuus e | 4,76 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDLT090412-ER-D411 |
| Vaihtoterän koko | 09 |
| Tyyppi | INOX; Ti |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 1.5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 1.5 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 2.27 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G22192809 |
|---|---|
| EAN | 2050002058637 |