X.LT..ER-D41 X400 06
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Erittäin paksut kääntöterät hiotulla Wiper-särmällä.
Huomautus
Ohjearvot: ae = 0,3×D.
Käyttötiedot
P
260
P
240
P
200
P
150
P
110
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | X400 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Tuotetyyppi | Jyrsintään tarkoitettu vaihtoterä |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | X.LT..ER-D41 |
| Usp2 | X400 |
| Syöttö fz per hammas | 0.2 - 1.8 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XPLT060308-ER-D41 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.2 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0.2 - 1.8 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Leikkuupaksuus e | 3.18 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XPLT060308-ER-D41 |
| Vaihtoterän koko | 06 |
| Tyyppi | ST1400 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 0.9 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 0.9 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 1.37 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G22192506 |
|---|---|
| EAN | 2050002058606 |