X.LT..ER-D41 mm 12
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Erittäin paksut vaihtoteräpalat, joissa hiottu wiper-särmä.
Huomautus
Ohjearvot ae = 0,3×D.
Käyttötiedot
P
340
P
260
P
210
P
180
P
155
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | SC6525 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Tuotetyyppi | Jyrsintäteräpalat |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | X.LT..ER-D41 |
| Usp2 | SC6525 |
| Syöttö fz per hammas | 0,2–2,5 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDLT090408-ER-D41 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,2 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,2–2,5 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Leikkuupaksuus e | 5,56 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDLT120508-ER-D41 |
| Vaihtoterän koko | 12 |
| Tyyppi | ST1400 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 2,5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2,5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 2,5 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 2,5 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G22192712 |
|---|---|
| EAN | 4059782506282 |