X.LT...ER-D41 KCMP30 16
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Erittäin paksut vaihtopalaterät hiotulla Wiper-teräsärmällä.
Huomautus
Ohjearvot ae = 0,3×D.
Käyttötiedot
P
340
P
260
P
210
P
180
P
155
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | KCMP30 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Tuotetyyppi | Jyrsintään tarkoitetut vaihtoteräpalat |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | X.LT...ER-D41 |
| Usp2 | KCMP30 |
| Syöttö fz per hammas | 0.2 - 2.5 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDLT090408-ER-D41; XDLT090408-ER-D41; XDLT090408-ER-D41 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0.2 - 2.5 mm |
| Kulmasäde | 1.2 mm |
| Leikkuupaksuus e | 5.56 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 13 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XELT160512-ER-D41; XELT160512-ER-D41; XELT160512-ER-D41 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XELT160512-ER-D41; XELT160512-ER-D41; XELT160512-ER-D41 |
| Vaihtoterän koko | 16 |
| Tyyppi | ST1400 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 3,5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 3,5 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 4.18 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G22192216 |
|---|