XDPT..ER-D41 SC6525 12
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Erittäin paksut vaihtopalaterät hiotulla Wiper-teräsärmällä.
Huomautus
Ohjearvot ae = 0,3×D.
Käyttötiedot
P
340
P
260
P
210
P
180
P
155
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | SC6525 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Tuotetyyppi | Jyrsintään tarkoitetut vaihtoteräpalat |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | XDPT..ER-D41 |
| Usp2 | SC6525 |
| Syöttö fz per hammas | 0.2 - 2.5 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDPT090408ER-D41 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.2 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0.2 - 2.5 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Leikkuupaksuus e | 5.56 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 15 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDPT120508ER-D41 |
| Vaihtoterän koko | 12 |
| Tyyppi | ST1400 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 2.5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 2.5 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 2.5 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G22194012 |
|---|---|
| EAN | 2050002058736 |