Vaihtoteräpalat jyrsintään Uni
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Ohjearvot käyttöön ae = 0,5 … 1×D / ap max
Käyttötiedot
P
280
P
260
P
220
P
200
P
180
M
150
M
130
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB415 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpalat jyrsintään |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | XDMT120516ZDSR |
| Usp2 | HB415 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDMT120516ZDSR |
| Suositeltu lastuamissyvyys ap max | 1.3 mm |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 2 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 3 mm |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 1,6 mm |
| Leikkuupaksuus e | 5.56 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 15 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDMT120516ZDSR |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDMT120516ZDSR |
| Tyyppi | UNI |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 1.3 mm |
| Korjauskerroin fz | 2,5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 1.3 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 3 mm |
| Musta | HB415 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| Vaihtoterän paksuus s | 5.56 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G212899UNI |
|---|---|
| EAN | 4045197943224 |