Kääntöpalat jyrsintään Kova
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tasojyrsintäpituus: 1,5 mm korkeaa pinnanlaatua varten.
Huomautus
Käytön ohjearvot ae = 0,5 … 1×D / ap max = 1,4 mm.
Käyttötiedot
H
50
H
40
H
30
H
35
K
300
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB9715 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 5 |
| Tuotetyyppi | Kääntöpalat jyrsintään |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp2 | HB9715 |
| Syöttö fz per hammas | 0,5 mm |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.16 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,5 mm |
| Leikkuupaksuus e | 4.76 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 15° |
| Tyyppi | HART |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 1,4 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 1,4 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 3.61 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 5 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G213131HART |
|---|---|
| EAN | 4045197743244 |