Kääntöterä jyrsintään Uni
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Otsapituus: 1,5 mm korkean pintalaadun saavuttamiseksi.
Suositellaan vaativiin sovelluksiin (katkonainen työstö).
Huomautus
Ohjearvot käytölle: ae = 0,5 … 1×D / ap max = 1,4 mm.
Käyttötiedot
P
360
P
310
P
260
P
200
M
170
M
130
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB9540 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 5 |
| Tuotetyyppi | Kääntöterä jyrsintään |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | POMX 0704ZEER U |
| Usp2 | HB9540 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | POMX 0704ZEER U |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.18 mm |
| Leikkuupaksuus e | 4.76 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 15 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | POMX 0704ZEER U |
| Tyyppi | UNI |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 1.4 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 1.4 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 3.61 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 5 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G213144UNI |
|---|---|
| EAN | 4045197743282 |