Jyrsintään tarkoitettu vaihtopala Ruostumaton teräs
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tasaterän pituus: 1,5 mm korkean pinnanlaadun saavuttamiseksi.
Suositellaan vaativiin sovelluksiin (katkoinen työstö).
Huomautus
Ohjearvot käyttöön: ae = 0,5 … 1×D / ap max = 1,4 mm.
Käyttötiedot
M
150
M
120
S
70
Tekniset tiedot
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 5 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Jyrsintään tarkoitettu vaihtopala |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | POMX 0704ZEER M |
| Syöttö fz per hammas | 0,9 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | POMX 0704ZEER M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,18 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,9 mm |
| Leikkuupaksuus e | 4,76 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 15 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | POMX 0704ZEER M |
| Tyyppi | INOX |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 1.4 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 1.4 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 3,61 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 5 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G213137INOX |
|---|---|
| EAN | 4045197743268 |