Jyrsinvaihtoterä Inox
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaksipuoliset vaihtoteräpalat, joissa 4 leikkuusärmää. Vaihtoterän kuperat leikkuureunat saavat leikkuusärmän pureutumaan materiaaliin pehmeästi.
Huomautus
Ohjearvot ae:lle = 0,3×D / ap max = 1 mm.
Käyttötiedot
M
160
M
120
S
40
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | PR1835 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Tuotetyyppi | Jyrsinvaihtoterä |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Usp1 | LOGU 030310 ER-GM |
| Usp2 | PR1835 |
| Syöttö fz per hammas | 0.2–1.9 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | LOGU 030310 ER-GM |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.1 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0.2–1.9 mm |
| Kulmasäde | 1 mm |
| Leikkuupaksuus e | 3,18 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 0 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | LOGU 030310 ER-GM |
| Tyyppi | INOX |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 1 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 1 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 1.6 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 1 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G221973INOX |
|---|---|
| EAN | 4960664029433 |