Vaihtoterä jyrsintään St1400
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Kyocera
- Tuotenumero
- G221971ST1400
- Varastotilanne
- 9526kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaksipuoliset vaihtoterät, 4 teräsärmää. Vaihtoterän muotoilu, jossa on kuperat leikkuusärmät, saa leikkuusärmän leikkaamaan pehmeästi materiaaliin.
Huomautus
Ohjearvot käyttöön: ae = 0,3×D / ap max = 1 mm.
Käyttötiedot
P
200
P
180
P
160
P
140
P
100
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | PR1825 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä jyrsintään |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Usp1 | LOGU 030310 ER-GM |
| Usp2 | PR1825 |
| Syöttö fz per hammas | 0.2 - 1.5 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | LOGU 030310 ER-GM |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.1 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0.2 - 1.5 mm |
| Kulmasäde | 1 mm |
| Leikkuupaksuus e | 3.18 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 0 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | LOGU 030310 ER-GM |
| Tyyppi | ST1400 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 1 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 1 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 1.6 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 1 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G221971ST1400 |
|---|---|
| EAN | 4960664028597 |