Jyrsintään tarkoitetut kääntöterät Gg
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaksipuoliset kääntöterät, 4 leikkuusärmää. Kuperat leikkuusärmät saavat leikkuureunan pureutumaan materiaaliin pehmeästi.
Huomautus
Käytön ohjearvot ae = 0,3×D / ap max = 1 mm.
Käyttötiedot
K
180
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | PR1810 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Tuotetyyppi | Jyrsintään tarkoitetut kääntöterät |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Usp1 | LOGU 030310 ER-GM |
| Usp2 | PR1810 |
| Syöttö fz per hammas | 0.2 - 1.5 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | LOGU 030310 ER-GM |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,1 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0.2 - 1.5 mm |
| Kulmasäde | 1 mm |
| Leikkuupaksuus e | 3,18 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 0 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | LOGU 030310 ER-GM |
| Tyyppi | GG |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 1 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 1 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 1.6 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 1 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G221975GG |
|---|---|
| EAN | 4960664026975 |