Kääntöterä jyrsintään St900
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaksipuoliset 2-särmäiset kääntöteräpalat. Tehokkaat substraatit ja innovatiiviset terägeometriat takaavat optimaaliset valmistustulokset.
Huomautus
Käytön ohjearvot: ae = 0,5...1×D/ap max.
Käyttötiedot
P
330
P
280
P
240
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB9640 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Tuotetyyppi | Kääntöterä jyrsintään |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | ANGX10T308ZEER |
| Usp2 | HB9640 |
| Syöttö fz per hammas | 0,9 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | ANGX 10T308ZEER |
| Suositeltu lastuamissyvyys ap max | 0,8 mm |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 1 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 1.6 mm |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,2 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,9 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Leikkuupaksuus e | 3,97 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 0° |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | ANGX 10T308ZEER |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | ANGX 10T308ZEER |
| Tyyppi | ST900 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 0,8 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 1 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 1,6 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Vaihtoterän paksuus s | 3,97 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G213064ST900 |
|---|---|
| EAN | 4062406355449 |