Hi5-suurisyöttöjyrsin Weldon-varrella 32/3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin rauhallinen käynti differentiaalijaon ansiosta.
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 2,2 käytetään yhdessä terän nro 674252 koko 10IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Hammastusjako | Epäsäännöllinen |
|---|---|
| Varren malli | weldon-varsi |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Tuotetyyppi | Kopiointijyrsin |
| Usp1 | Weldon-varrella |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren halkaisija ds h6 | 32 mm |
| Kokonaispituus ltot | 100 mm |
| Sopivat kääntöterät | POMX 0704.. |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 1.4 mm |
| ⌀ d3 | 17.6 mm |
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Sarja | Hi5 |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Halkaisija ⌀ | 32 mm |
| Terien lukumäärä z | 3 |
| Ulkonemispituus l1 | 40 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21320032/3 |
|---|---|
| EAN | 4045197783493 |