Kääntöterät jyrsintään St900
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tasoteräpituus: 1,5 mm korkean pinnanlaadun saavuttamiseksi.
Huomautus
Käytön ohjearvot ae = 0,5 … 1×D / ap max = 1,4 mm.
Käyttötiedot
P
420
P
400
P
380
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB9525 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 5 |
| Tuotetyyppi | Kääntöterät jyrsintään |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | POMX 0704ZEER M |
| Usp2 | HB9525 |
| Syöttö fz per hammas | 1 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | POMX 0704ZEER M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.18 mm |
| Syöttö fz per hammas | 1 mm |
| Leikkuupaksuus e | 4.76 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 15 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | POMX 0704ZEER M |
| Tyyppi | ST900 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 1.4 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 1.4 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 3.61 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 5 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G213125ST900 |
|---|---|
| EAN | 4045197743220 |