Hi5 suurisyöttöjyrsin reiällä 66/6 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin tasainen käynti differentiaalijaon ansiosta.
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 2,2 käytetään terän nro 674252 koko 10IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Hammastusjako | epäsäännöllinen |
|---|---|
| Varren malli | reiällä |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Tuotetyyppi | Kopiointijyrsin |
| Usp1 | reiällä |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kokonaispituus ltot | 50 mm |
| Sopivat kääntöterät | POMX 0704.. |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 1.4 mm |
| ⌀ d3 | 51.6 mm |
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Sarja | Hi5 |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Halkaisija ⌀ | 66 mm |
| Terien lukumäärä z | 6 |
| Vapaa pituus | 50 mm |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 27 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21321066/6 |
|---|---|
| EAN | 4045197783585 |