Hi5-suurisyöttöjyrsin kierteellä 25/2 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Erittäin tasainen käynti differentiaalijaon ansiosta.
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 2,2 käytetään terän kanssa nro 674252 koko 10IP.
Tekniset tiedot
| Hammastusjako | Epäsäännöllinen |
|---|---|
| Varren malli | kierteellä |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Tuotetyyppi | Kopioyrsin |
| Usp1 | kierteellä |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kokonaispituus ltot | 35 mm |
| Sopivat kääntöterät | POMX 0704.. |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 1.4 mm |
| ⌀ d3 | 10.6 mm |
| Asetuskulma κ | 90 astetta |
| Sarja | Hi5 |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Halkaisija ⌀ | 25 mm |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Kiinnityskierre m | M12 |
| ⌀ d2 | 21 mm |
| ⌀ d1 h6 | 12.5 mm |
| Vapaa pituus | 35 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21320525/2 |
|---|---|
| EAN | 4045197783516 |