GARANT Power Q -suurisyöttöjyrsin 35/2 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Varaosa
Vaihtopalan ruuvit, sarja nro 219812 (15IP; 5,0 Nm).
Huomautus
GARANT-momenttiruuvitalttaa TQ nro 211750 koko 5,0 käytetään terän nro 674252 koko 15IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Jyrsinkäyttö | ympyräjyrsintä; ramppaus; ramppaus |
|---|---|
| Varren malli | Weldon-varsi |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Tuotetyyppi | Kopiointijyrsin |
| Usp1 | Weldon-varrella |
| Työstöstrategia | HPC |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren halkaisija ds h6 | 32 mm |
| Kokonaispituus ltot | 100 mm |
| Sopivat kääntöterät | XDM.120516 |
| ⌀ d3 | 19 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmax | 68 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmin | 54 mm |
| Ramppauskulma αmax | 2,99 astetta |
| Ramppauspituus l αmax:lle | 15,34 mm |
| Asetuskulma κ | 11 astetta |
| Aksiaalinen lastuamis-/vapautuskulmatyökalu | 5° |
| Fz-heliksi | 0,8 |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 0.8 mm |
| Spiraalijyrsintä ap | 1.5 mm |
| Sarja | Power Q |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Halkaisija ⌀ | 35 mm |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Ulkonemispituus l1 | 40 mm |
| Kosketuskulma | 11 astetta |
| Sisäinen | kyllä |
| Varren tyyppi | weldonvarsi |
| Varren mitat | 32 |
| Sopivat kääntöterät | XDM.120516 |
| Työstöstrategia | HPC |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21281335/2 |
|---|---|
| EAN | 4045197939241 |