Jyrsintään kääntöterä St900
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Ohjearvot käyttöön, kun ae = 0,5 … 1×D / ap max
Käyttötiedot
P
330
P
280
P
240
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB4020 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| Tuotetyyppi | Jyrsintään kääntöterä |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | XDMT120516ZDSR |
| Usp2 | HB4020 |
| Syöttö fz per hammas | 1.2 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDMT120516ZDSR |
| Suositeltu lastuamissyvyys ap max | 1.5 mm |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 2 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 3 mm |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,15 mm |
| Syöttö fz per hammas | 1.2 mm |
| Kulmasäde | 1,6 mm |
| Leikkuupaksuus e | 5.56 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 15 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDMT120516ZDSR |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDMT120516ZDSR |
| Tyyppi | ST900 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 1.5 mm |
| Korjauskerroin fz | 2,5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 1.5 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 3 mm |
| Musta | HB4020 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| Vaihtoterän paksuus s | 5.56 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G212887ST900 |
|---|---|
| EAN | 4045197943170 |