GARANT Power Q -syöttöjyrsin, reiällä 80/6 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Varaosa
Teräpalojen kiinnitysruuvit, sarja nro 219812 (15IP; 5,0 Nm).
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 5,0 käytetään terän kanssa nro 674252 koko 15IP.
Tekniset tiedot
| Jyrsinkäyttö | Ympyräjyrsintä; Rampaaminen; Rampaaminen |
|---|---|
| Varren malli | reiällä |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Tuotetyyppi | Kopiointijyrsin |
| Usp1 | reiällä |
| Työstöstrategia | HPC |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kokonaispituus ltot | 50 mm |
| Sopivat kääntöterät | XDM.120516 |
| ⌀ d3 | 64 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmax | 158 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmin | 144 mm |
| Ramppauskulma αmax | 0.76 astetta |
| Ramppauspituus l αmax:lle | 60.34 mm |
| Asetuskulma κ | 11 astetta |
| Aksiaalinen lastuamis-/vapautuskulmatyökalu | 5 astetta |
| Fz-heliksi | 0.8 |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 0.8 mm |
| Spiraalijyrsintä ap | 1,5 mm |
| Sarja | Power Q |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Halkaisija ⌀ | 80 mm |
| Terien lukumäärä z | 6 |
| Vapaa pituus | 50 mm |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 32 mm |
| Sisäinen | kyllä |
| Varren tyyppi | reiällä |
| Varren mitat | 32 |
| Sopivat kääntöterät | XDM.120516 |
| Työstöstrategia | HPC |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21281780/6 |
|---|---|
| EAN | 4045197939401 |