GARANT Power Q -korkeansyöttöjyrsin reiällä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Varaosa
Vaihtoteräruuvit, sarja nro 219799 2 (10IP; 2,2 Nm).
Huomautus
GARANT-momenttimeisseli TQ nro 211750 koko 2,2 käytetään terän nro 674252 koko 10IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Jyrsinkäyttö | Ympyräjyrsintä; Ramppaus; Ramppaus |
|---|---|
| Varren malli | reiällä |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Tuotetyyppi | Kopiointijyrsin |
| Usp1 | reiällä |
| Työstöstrategia | HPC |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kokonaispituus ltot | 40 mm |
| Sopivat kääntöterät | XDM.090416 |
| ⌀ d3 | 38 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmax | 98 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmin | 88 mm |
| Ramppauskulma αmax | 0.97 astetta |
| Ramppauspituus l αmax:lle | 35.43 mm |
| Asetuskulma κ | 16 astetta |
| Aksiaalinen lastuamis-/vapautuskulmatyökalu | 5 astetta |
| Fz-heliksi | 0.8 |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 0.6 mm |
| Spiraalijyrsintä ap | 1 mm |
| Sarja | Power Q |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Halkaisija ⌀ | 50 mm |
| Terien lukumäärä z | 5 |
| Vapaa pituus | 40 mm |
| Kiinnitysreiän ⌀ | 22 mm |
| Sisäinen | kyllä |
| Varren tyyppi | reiällä |
| Varren mitat | 22 |
| Sopivat kääntöterät | XDM.090416 |
| Työstöstrategia | HPC |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 212812 |
|---|---|
| EAN | 4045197939203 |