GARANT Power Q -korkeansyöttöjyrsin sylinterivarrella 35/3 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Varaosa
Vaihtopalojen ruuvit, sarja nro 219799 2 (10IP; 2,2 Nm).
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 2,2 käytetään terän nro 674252 koko 10IP kanssa.
Tekniset tiedot
| Jyrsinkäyttö | Ympyräjyrsintä; rampaaminen; rampaaminen |
|---|---|
| Varren malli | Sylinterivarsi |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Tuotetyyppi | Kopiointijyrsin |
| Usp1 | sylinterivarrella |
| Työstöstrategia | HPC |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren halkaisija ds h6 | 32 mm |
| Kokonaispituus ltot | 200 mm |
| Sopivat kääntöterät | XDM.090416 |
| ⌀ d3 | 23 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmax | 68 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmin | 58 mm |
| Ramppauskulma αmax | 1.68 astetta |
| Ramppauspituus l αmax:lle | 20.43 mm |
| Asetuskulma κ | 16 astetta |
| Aksiaalinen lastuamis-/vapautuskulmatyökalu | 5 astetta |
| Fz-heliksi | 0.8 |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 0.6 mm |
| Spiraalijyrsintä ap | 1 mm |
| Sarja | Power Q |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Halkaisija ⌀ | 35 mm |
| Terien lukumäärä z | 3 |
| Ulkonemispituus l1 | 50 mm |
| Sisäinen | kyllä |
| Varren tyyppi | Lieriövarsi. |
| Varren mitat | 32 |
| Sopivat kääntöterät | XDM.090416 |
| Työstöstrategia | HPC |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21280835/3 |
|---|---|
| EAN | 4045197939128 |