Kääntöterät jyrsintään Kova
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Ohjearvot käyttöön: ae = 0,5 … 1×D / ap max
Käyttötiedot
H
80
H
50
H
110
K
200
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB4715 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| Tuotetyyppi | Kääntöterät jyrsintään |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp2 | HB4715 |
| Syöttö fz per hammas | 0.8 mm |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDMW090416ZDSR |
| Suositeltu lastuamissyvyys ap max | 0.7 mm |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 1.5 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 3 mm |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.2 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0.8 mm |
| Kulmasäde | 1,6 mm |
| Leikkuupaksuus e | 4.76 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 15 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDMW090416ZDSR |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | XDMW090416ZDSR |
| Tyyppi | HART |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 0.7 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 0.7 mm |
| Ohjelmointisäde ap max:lla | 3 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 3 |
| Vaihtoterän paksuus s | 4.76 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G212877HART |
|---|---|
| EAN | 4045197943132 |