GARANT Power Q -syöttöjyrsin kierteellä 40/4 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Varaosa
Vaihtoteräruuvit, sarja nro 219799 2 (10IP; 2,2 Nm).
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 2,2 käytetään terän nro 674252 koko 10IP kanssa.
Käytettäessä jatkovartta työskentele aina sisäisellä jäähdytyksellä.
Tekniset tiedot
| Jyrsinkäyttö | Ympyräjyrsintä; Rampaus; Rampaus |
|---|---|
| Varren malli | kierteellä |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Tuotetyyppi | Kopiojyrsin |
| Usp1 | kierteellä |
| Työstöstrategia | HPC |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kokonaispituus ltot | 47 mm |
| Sopivat kääntöterät | XDM.090416 |
| ⌀ d3 | 28 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmax | 78 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmin | 68 mm |
| Ramppauskulma αmax | 1,35 astetta |
| Ramppauspituus l αmax:lle | 25,43 mm |
| Asetuskulma κ | 16 astetta |
| Aksiaalinen lastuamis-/vapautuskulmatyökalu | 5 astetta |
| Fz-heliksi | 0.8 |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 0.6 mm |
| Spiraalijyrsintä ap | 1 mm |
| Sarja | Power Q |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Halkaisija ⌀ | 40 mm |
| Terien lukumäärä z | 4 |
| Kiinnityskierre m | M16 |
| ⌀ d2 | 29 mm |
| ⌀ d1 h6 | 17 mm |
| Vapaa pituus | 47 mm |
| Sisäinen | kyllä |
| Varren tyyppi | Kierteellinen |
| Varren mitat | M16 |
| Sopivat kääntöterät | XDM.090416 |
| Työstöstrategia | HPC |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21280940/4 |
|---|---|
| EAN | 4045197939197 |