GARANT Power Q korkeansyöttöjyrsin kierteellä 25/2 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Varaosa
Kääntöterän ruuvit, sarja nro 219799 2 (10IP; 2,2 Nm).
Huomautus
GARANT-momenttiruuvimeisseli TQ nro 211750 koko 2,2 käytetään terän nro 674252 koko 10IP kanssa.
Pidennintä käytettäessä työskentele aina sisäisellä jäähdytyksellä.
Tekniset tiedot
| Jyrsinkäyttö | Ympyräjyrsintä; Rampaus; Rampaus |
|---|---|
| Varren malli | kierteellä |
| Työkalunvaihto | PowerCard |
| Tuotetyyppi | Kopiojyrsin |
| Usp1 | kierteellä |
| Työstöstrategia | HPC |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Kokonaispituus ltot | 36 mm |
| Sopivat kääntöterät | XDM.090416 |
| ⌀ d3 | 13 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmax | 48 mm |
| Spiraalijyrsintä ⌀ dmin | 38 mm |
| Ramppauskulma αmax | 3.29 astetta |
| Ramppauspituus l αmax:lle | 10.43 mm |
| Asetuskulma κ | 16 astetta |
| Aksiaalinen lastuamis-/vapautuskulmatyökalu | 5 astetta |
| Fz-heliksi | 0.8 |
| Suurin syöttö, vaihtoterälevy seks | 0.6 mm |
| Spiraalijyrsintä ap | 1 mm |
| Sarja | Power Q |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Halkaisija ⌀ | 25 mm |
| Terien lukumäärä z | 2 |
| Kiinnityskierre m | M12 |
| ⌀ d2 | 21 mm |
| ⌀ d1 h6 | 12.5 mm |
| Vapaa pituus | 36 mm |
| Sisäinen | kyllä |
| Varren tyyppi | Kierteellinen |
| Varren mitat | M12 |
| Sopivat kääntöterät | XDM.090416 |
| Työstöstrategia | HPC |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G21280925/2 |
|---|---|
| EAN | 4045197939142 |