Säde-vaihtoteräpalat HB225
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Sopii
Nro 231500 koko 16
Rakenne
2-teräinen sädeindeksiterä.
Käyttötiedot
Kuperille säteille ulkohalkaisijalle ⌀ tai reikään.
Käyttötiedot
N
250
N
250
N
250
P
200
P
150
P
150
P
150
P
150
M
90
M
80
S
65
N
250
K
110
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Porauksen vaihtoteräpalat |
|---|---|
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Laatu/tyyppi | HB225 |
| Pinnoite | AlCrN |
| Tyyppi | 16 |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| Pinnoite | TiAlN |
| L | 11.11 mm |
| Säde r | 2 mm |
| Y | 1.5 mm |
| S | 3.97 mm |
| z | 3.5 mm |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 231527 |
|---|---|
| EAN | 4062406565565 |