Jyrsintään tarkoitettu teräpala St1400
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaksipuolinen, 2×4 leikkuusärmää.
Huomautus
Ohjearvot käytölle: ae = 0,5 ... 1×D / ap max
Suositus
Parhaan mahdollisen pinnanlaadun saavuttamiseksi valitse terän toleranssi E ja yhdistä se laajatasoiseen terään.
Käyttötiedot
P
220
P
200
Tekniset tiedot
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Jyrsintään tarkoitettu teräpala |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp1 | SNMU 14T7 ANER |
| Usp2 | HB7510 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMU 14T7 ANER |
| Suurin sahaussyvyys ap max | 6 mm |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Leikkuupaksuus e | 7 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 0 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMU 14T7 ANER |
| Tyyppi | ST1400 |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 6 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 6 mm |
| Syöttö fz per hammas | 0,25 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 8 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SNMU 14T7 ANER |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G213452ST1400 |
|---|---|
| EAN | 4045197605986 |