Jyrsinnän vaihtoterät Uni
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukevat jyrsinnän vaihtoterät, tarkkuussintratut positiivisella lastunmurtajalla. Tasopinta ja vapaapinta tarkkuushiottu.
Käyttötiedot
N
250
N
120
N
250
P
260
P
220
P
170
P
100
P
80
M
120
M
90
S
100
K
150
Tekniset tiedot
| Laatu/tyyppi | HB7535 |
|---|---|
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| Tuotetyyppi | Jyrsinnän vaihtoterät |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Usp2 | HB7535 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SDLT 090308 EN |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Leikkuupaksuus e | 3.18 mm |
| Teräpalojen vapautuskulma | 15 astetta |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | SDLT 090308 EN |
| Tyyppi | UNI |
| Jyrsintäsyvyys ap max. | 4 mm |
| Korjauskerroin fz | 2.5 |
| Suurin sahaussyvyys ap max jyrsimällä | 4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G216410UNI |
|---|---|
| EAN | 4045197319814 |